Dažni Klausimai

KODĖL IR UŽ KĄ ĮMONĖ MOKA PINIGUS PARTNERIAMS?

Kompanija moka pinigus už rekomendacijas, kitaip tariant, už reklamą. Mes plečiame įmonės klientų tinklą, visi esame potencialūs nekilnojamojo turto pirkėjai! Įmonėms naudingiau mokėti žmonėms už reklamą nei sumokėti pasakiškus pinigus už reklamą televizijoje, mokėti vienkartinius reklaminius skydelius, plakatus ir pan.

Pajamos gautos už sertifikatus investuojamos į įvairias investicines priemones.

Kompanijos atlieka mokėjimus partneriams iš savo pelno.


Atsakymas į klausimą dėl įmonės pažymėjimo ir jo autentiškumo

Ant dokumentų originalų ir kopijų dedamas antspaudas „Apostille“.

Apostille yra oficialus dokumentų legalizavimo būdas, siekiant patvirtinti jų teisinę ir teisinę galią užsienio šalyse, kurios pripažįsta šią legalizavimo formą.

Apostille nereikalauja jokio kito dokumento patvirtinimo ar legalizavimo ir yra pripažįstamas visų valstybių, 1961 m. Spalio 5 d. Hagos konvencijos dėl dokumentų legalizavimo, dalyvių, oficialių organų (Apostille).

Į šalių ir teritorijų, pasirašiusių 1961 m. Spalio 5 d. Hagos konvenciją dėl dokumentų legalizavimo (Apostille) sąrašą, be kitų, 136 valstybės narės yra Seišeliai, Kipras, Kazachstanas ir Rusijos Federacija. Lietuva,tai pat yra šiame sąraše.Pagal konvenciją „Apostille“ forma yra stačiakampio formos, tačiau praktiškai jie naudoja kitokią formą.


Ar tai piramidė ir lochotronas?

Tai nėra piramidė!

Tai nėra investicinis projektas!Nes, jūs ne investuojat pinigus ir nesėdite laukdami, kol sulauksite beprotiškų palūkanų. Tokių sąlygų įmonėje nėra.

Jūs is karto gaunate įmonės nekilnojamojo turto sertifikatą, su konkrečia suma ( nominali vertė ir ji yra VIENĄ KARTĄ)! Ir daugiau į šį projektą nereikia jokių investicijų iš savo kišenės! Kai praeini pirmąjį etapą, tu susigrąžini pinigus ir tada dalyvauji visiškai nemokamai.

Viskas, kas mus supa principe, yra pastatyta piramidiniu būdu, pradedant šalies vadovybe ir baigiant bet kokio masto verslu!

Pirmiausia turite suprasti darbo principus ir išsamiai išstudijuoti RINKODAROS PLANĄ ir būti 100% įsitikinę savo sėkme!

Naujajame tūkstantmetyje viskas suprojektuota taip, kad visi galėtų pakartoti lyderių sėkmę. Peržiūrėkite mūsų apžvalgas skyriuje ”Atsiliepimai”

Mes gauname tikrus pinigus, o ne premijas ir taškus! Mes ramiai išsiimame pinigus iš savo asmeninių sąskaitų į savo banko korteles, neatidėliodami ar delsdami. Kokios piramidės ir sukčiavimai reguliariai moka partneriams 9 metus?


Kodėl turiu investuoti? Nėra pinigų įstoti į projektą!

Žinoma, kažkam tai yra gana didelė suma. Daugeliui mūsų partnerių taip pat reikėjo ieškoti šios sumos norint patekti į projektą! Kadangi jie suprato, kad nenori gyventi,kaip gyveno anksčiau, ir ryžosi ,pradėti kažką naujo pakeisti savo gyvenime!

Daugelis ieško verslo be investicijų …. Žmonės, nėra verslo be investicijų !! Visiškai! Nieko! Net teikiant paslaugas, kuriose jums nieko nereikia pirkti, investicijos yra pinigai jūsų žinioms, reklama, net verslo kūrimas! Einate samdyti? Ar jums ten nereikia investicijų? Sau, drabužiams, darbui, medicinai , pietūs darbe ir kt. tt

Apskritai bet kuriam VERSLUI reikia investicijų. Tiesiog verslą pradėti žemėje kainuoja šimtus tūkstančių ar net milijonus. Čia aš sutinku. Turimos sumos yra ne visiems. . Tokiu atveju rizika yra dar didesnė, nes tradicinis verslas yra brangesnis ir finansiškai, emociškai, ir dažniau bankrotas!

Verslas internete gali prasidėti nuo labai kuklios sumos. Tai paprasčiau ir pigiau, o pajamos nėra prastesnės už tradicines, kartais net gaunant didesnį pelną ir pelningumą,

Turėdamas verslą internete, esi laisvas ir pats planuoji savo dieną ir verslą!

Jums tereikia noro ką nors pakeisti!

Jei kažko tikrai norite, jums padės visa Visata! Jei suprantate verslo idėją ir rinkodaros planą, greičiausiai iškart surasite galimybę patekti į mūsų verslą čia ir dabar, kaip tai padarė daugelis mūsų partnerių!


Kur garantija? Staiga įmonė užsidaro?

Niekas jums nesuteiks jokių garantijų.

Bankai ir tie nesuteikia mums garantijas, .

Tokios šalys kaip Sovietų Sąjunga šimtmečius davė garantijas, tačiau jų nebėra.

Konstitucija, garantuojanti gerą ateitį, neįgyvendinta.

Todėl niekas jums nesuteiks garantijos!

Šiaurės Kipras yra statomas ir statomas, dar 50 metų bus statomas.

Kompanija stipri, kol kas turi stabilų pelną ir tikrai nesiruošia bankrutuoti – kodėl prarasti labai geras pastovias pajamas?

Kompanijai naudinga, kad kiekvienas iš mūsų pasiekia programų pabaigą, nes pagrindinis įmonės uždavinys yra parduoti mums nekilnojamąjį turtą, kuris statomas Šiaurės Kipre!

Yra galimybė, kuria reikia pasinaudoti ir uždirbti geras pajamas,o pasirinkimas visada yra jūsų!


Kur yra biuras?

Tai interneto projektas, kuriam nereikia biuro, o juo labiau kiekvienoje šalyje!

Bendrovė įregistruota Seišeliuose, Viktorijos saloje. Turi visus reikalingus dokumentus ir pažymėjimus, suteikiančius teisę vykdyti tarptautinę veiklą!


Ar įmonė turi pakankamai pinigų mokėti?

Jei gerai išmoksite rinkodarą, pamatysite, kad 100% visų pinigų visada grįžta į tinklą.

Bendrovė žvelgia į ateitį. Bet kokiu atveju jūs perkate produktus – nekilnojamąjį turtą. Anksčiau ar vėliau tampate pirkėju.

Todėl viskas yra į naudą! Tiek įmone, tiek partneriams.


Pateikite įmonės dokumentus !

„New Millennium Center LTD“ neturi savo atstovybės nei Rusijoje, nei jokioje kitoje šalyje, nes nėra produktų, esančių už Kipro ribų.

Bendrovė nieko negamina nei Rusijoje, nei Kazachstane, nei jokioje kitoje šalyje, išskyrus Šiaurės Kiprą! Su įmonės teisėtumą patvirtinančiais dokumentais ir apie bendradarbiavimą su „Monolith“ bendrove galite susipažinti pagrindinio meniu skiltyje „Apie įmonę“!

Bendrovė yra įregistruota Seišeliuose, kaip ir daugelis žinomų ir didelių kompanijų! Tai absoliučiai legalu, o jo steigimo dokumentuose yra antspaudas „apostille“, patvirtinantis jo teisinę galią visose šalyse, kurios 1961 m. Priėmė Hagos konvenciją.


Ar turiu kviesti daug žmonių?

Pakanka 2 asmeniškai pakviestų asmenų, kurie jus dubliuos, padarykite tą patį, taip pat pakvieskite 2 aktyvius partnerius, kurie nori užsidirbti pinigų įmonėje ir ateityje įsigyti savo nekilnojamojo turto!

Tai yra vienintelė sąlyga, kurią įmonė kelia!

Ar daug ar mažai? Tai supranta tie žmonės, kurie turėjo bendrauti su tokiomis tinklo įmonėmis, kur reikėjo pakviesti 100, o kitur net 1000 ir daugiau žmonių į savo klientų tinklą, į savo „pirmą eilę“! kad gautų padorias sumas per savo darbo METUS!

O su BONUSINE-KAUPIAMA PROGRAMA, tokias pajamas galite gauti per pirmąjį savo aktyvaus darbo mėnesį su 2 asmeniškai pakviestais aktyviais partneriais!

Manau, kad skirtumas akivaizdus


Kodėl niekas nerodo butų dokumentų?

Tai griežtai konfidenciali informacija.

Na, o jūs nusipirkote butą savo mieste, nerodysite dokumentų visiems?

Patikėkite, žmonės, gaunantys nuolatines ir dideles pajamas,nenori per daug apie tai kalbėti

Manau, jei pastatysite save į savo vietą, suprasite, kodėl?


Kodėl kompanijos svetainė paprasto dizaino?

Bendrovei nereikia jokio piaro, blizgučių ir pan.

Paprasta, įprasta, darbo vieta, skirta darbui.

Palyginkime? Tikriausiai matėte daugybę svetainių kitose įmonėse, kur viskas buvo gražu ir spalvinga? Ir tai nebuvo įmonės teisėtumo, sąžiningumo partnerių ir gero uždarbio garantija! Bendrovė mieliau išleidžia pinigus savo partneriams, o ne svetainės dizainui.


Gauna pinigus tik pirmieji?

Kadangi tai yra referaline programa, turinti matricinį marketingą,tai iš tikrųjų „viršaus“ nėra. Yra tik atskiros matricos , kurias užpildžius, gaunam bonusus ar kaupiame. Nėra jokių tiesioginių ryšių su tais, kurie prisijungė prie kompanijos anksčiau nei jūs.

Visada galite aplenkti savo sponsorių ir gauti užmokestį!

Tas, kuris aktyviai dirba, gauna mokėjimus!

Čia kiekvienas, dirbantis, teisingai vertinantis verslą, turintis savo komandą, nuolat tobulindamas save ir treniruodamas komandą uždirba tikrai padorias pinigines išmokas!


Būtina ką nors pakviesti!

Ar žinote bent vieną verslą, kuriam nereikia klientų?

Visur, kur reikia, gali būti kviečiami įvairiais būdais: iškaba parduotuvėje, reklama internete, radijuje ir televizijoje!

Kviečiame į referalų projektą su rekomendacija!

Nereikia kviesti minios ir daryti surašymo.

Pakanka rekomenduoti projektą 2 aktyviems partneriams, kurie padarys tą patį!


Man nepavyks

Kodėl daromos tokios išvados?

Jei yra bent vienas asmuo, kuriam pasisekė, tada visi gali tai pakartoti!

Kuo tu kitoks? Tiesiog trūksta noro daryti?

Mes palaikome komandą, suteikiame visą mokymo kursą apie viską, absoliučiai viską!

Tik tingus ir tas, kuris visiškai nieko nedaro ,tik tas nepasiekia!

Pradėkite nuo savo svajonės, patikėkite, kad ją tikrai pasieksite. Čia tai tikrai realu. Kiekvienas galime pakartoti mūsų partnerių sėkmę.


Žiūrėjau vaizdo įrašą internete, yra daugybė blogų atsiliepimų …

Tarkime, kad kažką nusipirkote, juk nerašysit atsiliepimo?

Jūs rekomenduosite draugams, kaimynams, pažįstamiems. BET neisite rašyti atsiliepimų.

O kas labiau traukia dėmesį? Tiesa!Ar Skandalai – intriga – negatyvas

Negatyvas internete yra sukurtas vienam tikslui – uždirbti pinigų ( iš apsilankymų žmonių svetainėse skaičiaus ir vaizdo įrašų žiūrėjimas atneša autoriams pinigų). Žiūrėdami ir komentuodami negatyvą, pratęsiame tokių vaizdo įrašų gyvavimo laiką ir leidžiame kūrėjams uždirbti iš jų.

Internete yra tik vienas vaizdo klipas. Ar žinai, kas jį sukūrė? Blogger žurnalistas 2013 m.! Pastebėkite, ne įmonės partneris ir net ne buvęs partneris, o žmogus, kuris iš mūsų pusės net neįsivaizduoja mūsų verslo! Taip, šiandien yra 2020 metai, o įmonė tik klesti!


Kai uždirbsite, parodysite rezultatą, tada aš ateisiu!

Kodėl tu sieki kažkieno kito rezultato ?! Tai ne jūs uždirbat?Visų pirma, siūlom jums galimybę užsidirbti pinigų sau kartu su komanda.

Kai užsidirbsiu daug pinigų, tada turėsiu komandą žmonių, kurie manimi pasitikėjo, kuriais aš galiu pasikliauti ir tu busi man jau nereikalingas

Imkime samdomą darbą kaip pavyzdį. Jus eiti pareigas kviečia skyriaus vedėjas. Ar jums kažkaip daro įtaką, kad jis jau uždirbo tam tikrą sumą? Ne. Jūs turite savo kelią kompanijoje. Bosas tau sako, kad yra pozicija ir galimas uždarbis. Ir tada viskas priklauso nuo tavęs! Ir galbūt rytoj tapsite arba skyriaus vedėju, arba struktūrinio padalinio direktoriumi … jei bandysite, jei įrodysite save lyderiu, jei esate protingas ir atkaklus.

Taip ir čia! Jums suteikiama galimybė pradėti kartu uždirbti.O dabar jūsų pasirinkimas