Apie kompaniją

Čia galima įsigyti NT turtą per trumpą laiką

be hipotekos ir paskolos!

Trumpas kelias į savo svajonę!

New millennium centre ltd

Kompanija yra tarptautinė, įregistruota 2011 m. Kovo 24 d., Seišeliuose, Viktorijos saloje, Registro Nr. 088609. Kompanijos prezidentas yra sėkmingas asmuo, turintis didelę patirtį investuojant į nekilnojamąjį turtą visame pasaulyje, Alfredas Viktoras Brewsteris.

Kompanija yra tarptautinė,dirbanti tik internetu ir neturi biurų ir atstovybių kitose šalyse,

Ji turi teisę parduoti sertifikatus savo internetinėje svetainėje.

Kompanija veikia daugiau nei 9 metus,pinigai partneriams išmokama akimirksniu,niekada nevėluoja su atsiskaitymais,kompanijos partneriai perka turtą 9 metus, nupirkta jau daugiau nei 500 nekilnojamojo turto

„New Millennium centre Ltd“ sėkmingai plėtoja dvi verslo linijas:

✅ Nekilnojamasis turtas ir viskas, kas su juo susiję;

✅ interneto verslas;

Labdara visame pasaulyje. (ši sritis nėra verslas).

Per šį trumpą laiką mūsų įmonė įsitvirtino kaip stabili, sąžininga, teisėta, atsidavusi ne tik įmonės, bet ir partnerių sėkmei ir plėtrai.

Šiandien įmonė investuoja į Šiaurės Kipro plėtrą. Žmonės į Šiaurės Kiprą atvyksta ne tik puikiai pailsėti, bet ir nusipirkti nekilnojamojo turto. Nekilnojamojo turto kainos yra vienos žemiausių Europoje. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl mes siūlome čia pirkti nekilnojamąjį turtą. Mes visada stengiamės pateikti savo partneriams geriausią pasiūlymą rinkoje.

„New Millennium Center LTD“ bendradarbiauja tik su stambiausiais Šiaurės Kipro statybų bendrovių investuotojais, kurie turi visas šios rūšies veiklos licencijas;

Investicijos į nekilnojamąjį turtą Šiaurės Kipre yra labai pelningos ne tik ekonomiškai, bet ir visos šeimos labui;

Kompanija teikia pagalbą nuo nekilnojamojo turto pirkimo ir pardavimo pradžios iki pabaigos, o tai reiškia, kad nėra spąstų ir bandymo apgauti savo partnerius, belieka atsipalaiduoti ir pasimėgauti planetos rojumi.

Šie namukai, vilos, butai gali būti jūsų, jei jūs prisijungsit į kompaniją

Visas nekilnojamasis turtas bus pilnai aprūpintas baldais ir prietaisais, kuriuos patys išsirinksite iš katalogo. Važiuok ir gyvenk!